Kopmaz File, güvenlik filesi ihtiyaçlarınız için mükemmel bir seçimdir.

40 yıllık birikimle inşa edilmiş tecrübemiz ışığında devam eden çalışmalarımızda en önemli önceliğimiz yüzde yüz müşteri memnuniyetidir. Ülkemizin ve siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ürün portföyömüzü her geçen gün genişletiyor ve geliştiriyoruz. Türkiye’nin hemen hemen her ilinde / ilçesinde çalışmalarımıza şahit olmuş ve referanslarımız mevcuttur.

Yurtdışında faaliyet gösteren birçok firmanın ana tedarikçisi olan firmamız müşterilerinin vazgeçilmez bir değeri olmaya devam edecektir. Firmamızın semtinizde hangi firmaların tercihi olduğunu öğrenmek için lütfen referanslarımıza göz atın. Emniyet filesi sektörü gerek inşaatlarda gerekse tarımsal ve sanayi alanlarında giderek yaygınlaşan bir sektördür. Bu konuda başlangıç noktasında bulunan Torsan-Kopmaz File alanında öncü çalışmalarıyla bu yolda sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Halı saha filesi sektöründe geniş ürün yelpazemiz ile piyasada ihtiyaç duyulan her türlü desteği firmamızın profesyonel ekiplerimizle sizlere verilecektir. En güzel ürün, en kaliteli işçilikle işlendiğinde değerine ulaşır anlayışını benimseyen firmamızın Türkiye’ nin dört bir yanında montaj servisleri mevcuttur.

Her yaptığımız işte müşterilerimiz ödediğinden fazlasını bulmuştur, bu bizim yegane övünç kaynağımızdır.

Kopmaz File, bir dizi düşme durdurma ağına sahiptir. 40 yıllık birikimle Kocaeli/İzmit’te bulunan fabrikamızdan yüksek kaliteli güvenlik ağları üretmekteyiz. Dünyanın dört bir yanındaki en büyük inşaat projelerinden bazıları için düşme engelleme ağları üreten ve tedarik eden aktif bir şirketiz. Düşme engelleme güvenlik ağlarımızın tamamı TS-EN 1263-1 standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

YILLARDIR BEĞENİLEN MARKA

Süreklilik

HER KOŞULDA

Çözüm Üretme

KALİTEDE ÖLÇÜYÜ

Belirliyoruz

Bazı Müşterilerimiz

GÜVENLİK FİLESİ

Online Satın Al

MERAK ETTİKLERİNİZ

S.S.S